_MISJA I NASZA FILOZOFIA

NASZA FIRMA ZBUDOWANA JEST NA WIEDZY, PASJI I SZACUNKU.


W PRACY Z INWESTOREM NA PIERWSZYM MIEJSCU STAWIAMY JEGO SUKCES. ZA PODSTAWOWĄ ZASADĘ PRZYJMUJEMY WYKONANIE PROJEKTU Z NAJWYŻSZĄ STARANNOŚCIĄ JAKOŚCIĄ, ABY INWESTYCJA ZAKOŃCZONA ZOSTAŁA W TERMINIE I W ZAŁOŻONYM BUDŻECIE. NASZA CODZIENNA PRACA OPARTA ZOSTAŁA NA DOBREJ ORGANIZACJI, NOWOCZESNYM OPROGRAMOWANIU PROJEKTOWYM     I DEDYKOWANYM ZARZĄDZANIU FIRMĄ.


DLA SIM ARCHITEKCI LUDZIE SĄ NAJWAŻNIEJSI. ROZUMIEMY TO W WYMIARZE NASZEGO ZESPOŁU, SZACUNKU DLA POTRZEB INWESTORA, A TAKŻE PRZYSZŁYCH UŻYTKOWNIKÓW NASZYCH PROJEKTÓW. STARAMY SIĘ STOSOWAĆ NOWOCZESNE, SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE DZIĘKI CZEMU PROCES BUDOWLANY JEST SZYBSZY I UZASADNIONY EKONOMICZNIE. ROZUMIEMY JAK ISTOTNE SĄ KOSZTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ, EKSPLOATACJĄ I KONSERWACJĄ BUDYNKÓW. 


PROMUJEMY ROZWÓJ ZRÓWNOWAŻONY I EKOLOGICZNĄ ŚWIADOMOŚĆ NASZYCH PROJEKTÓW. JESTEŚMY ELASTYCZNI, LOJALNI I WYJĄTKOWI.​


_ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANE,

PROJEKTY WYKONAWCZE,

PROJEKTY ENERGOOSZCZĘDNE - ARCHITEKTURA SOLARNA,

PROJEKTY BUDYNKÓW MIESZKALNYCH, REZYDENCJI,

PROJEKTY HOTELI, PENSJONATÓW, RESTAURACJI,

PROJEKTY BUDYNKÓW BIUROWYCH,

PROJEKTY BUDYNKÓW EDUKACJI,

​PROJEKTY OBIEKTÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH,

PROJEKTY BUDYNKÓW INTELIGENTNYCH,

ANALIZY CHŁONNOŚCI TERENU, ANALIZY EKONOMICZNE I PROJEKTY KONCEPCYJNE,

ZASTĘPSTWO INWESTYCYJNE, WYKONANIE DOKUMENTACJI PRZETARGOWEJ,

WARSZTATY EDUKACYJNE.

_CO ZYSKASZ PRACUJĄC Z NAMI?

DOBRY PROJEKT,

TERMINOWOŚĆ I ZAŁOŻONY BUDŻET,

ELASTYCZNOŚĆ W DECYZJACH PROJEKTOWYCH,

WYSOKĄ JAKOŚĆ NA KAŻDYM ETAPIE,

REDUKCJĘ KOSZTÓW,

KOMPETENTNEGO PARTNERA, KTÓRY SŁUCHA,

KREATYWNY ZESPÓŁ Z DOŚWIADCZENIEM,

SATYSFAKCJĘ Z EFEKTU WSPÓLNEJ PRACY.


_ZESPÓŁ

TOMASZ MILCZANOWSKI

WŁAŚCICIEL

STEFAN SCHLEIFER

WŁAŚCICIEL

MAREK GREGOR

ARCHITEKT PROWADZĄCY

DOROTA LASEK

ARCHITEKT PROWADZĄCY

AGATA NIESIOŁOWSKA

ARCHITEKT PROWADZĄCY

AGNIESZKA SZANOWSKA

ARCHITEKT

PIOTR BOKIEJ

ARCHITEKT

KATARZYNA ZONAKOWSKA

ASYSTENT ARCHITEKTA

MICHAŁ KOZŁOWSKI

ARCHITEKT

AGNIESZKA ROSIŃSKA

ASYSTENT ARCHITEKTA

MAJA JASEK

ARCHITEKT ASYSTENT

JOANNA GALA

ARCHITEKT ASYSTENT


MACIEJ LEWICKI

ARCHITEKT


KINGA TRZNADEL

ADMINISTRACJA

_WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI:

AGNIESZKA SCHLEIFER


AGNIESZKA MAJKOWSKA
AGATA BURIAN
MICHAŁ TREDER
MICHAŁ GRABOWSKI

​MAGDA RÓŻAŃSKA
ROKSANA CZARTOPOLSKA - BĘTLEJEWSKA




AGNIESZKA WALULIK

KATARZYNA BEDRA

BARTOSZ LECZKOWSKI

MONIKA JASIŃSKA
PAULINA PORĘBSKA
KALINA KOWALSKA
ANNA MAŻEWSKA
MARIA REJNIEWICZ

​​TOMASZ ZALEWSKI




ŁUKASZ JABŁOŃSKI 

MAŁGORZATA WÓJCIK
BAGI BORBALA - STAŻYSTA

OLGA NOWOGRODZKA
MARTA FOMIENKO

MARTA BALCERZAK

ANNA NIEDZIELSKA

ZOFIA ZUCHOWICZ - STAŻYSTA
JELENA SMILJANIC - STAŻYSTA



STANISŁAW SZABLOWSKI
JUSTYNA FIBOREK

ALICJA WÓDECKA

MAGDALENA GOŁĄB

JUSTYNA ŚMIGASIEWICZ

MICHAŁ KOZŁOWSKI





_NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

_ Konkurs na nową zabudowę mieszkaniowo-usługową w Gdyni przy ul. Św. Piotra. Organizator Politechnika Gdańska i UM Gdyni dla PB Górski, II Miejsce, 2015


_ Konkurs Międzynarodowych Targów Gdańskich AmberEXPO na Pawilon wystawowo-gastronomiczny w Gdańsku, I Miejsce, 2014


_ Konkurs zamknięty na budowę szkoły podstawowej z przedszkolem i salą gimnastyczną w Kolbudach, I Miejsce, 2010


_ Konkurs na rozbudowę szkoły podstawowej w Radzyniu Podlaskim, III Miejsce, 2009


_ Konkurs na Centrum Kultury w Parku Rady Europy w Gdyni,  III Miejsce, 2008 (współpraca z PPW FORT)


_ Konkurs na rozbudowę Terminalu Pasażerskiego na Lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie, Wyróżnienie,  2007


_ Konkurs zamknięty na Zespół Zabudowy Wielorodzinnej Uniwersyteckej Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Piastowska Gdańsk Oliwa, II Etap, zaproszenie do negocjacji, 2006


_ Konkurs architektoniczny na zadaszenie sceny teatru letniego w Gdyni Orłowie, II nagroda 2004 (współpraca z PPiR MAT)


_ Konkurs architektoniczny na osiedle domów mieszkalnych w Smęgorzynie, I nagroda 2002


_ Konkurs na Gdańskie Centrum Handlowe "Manhattan", I nagroda, 2001(współpraca z PPW FORT)


_ Konkurs SARP na halę sportowo - widowiskową na granicy Gdańska i Sopotu, II nagroda, 2001 (współpraca z PPW FORT)


_ Konkurs architektoniczny organizowany przez magazyn "Ładny Dom" na Mały, Ładny Dom, wyróżnienie, 2000


_ Konkurs architektoniczny organizowany przez magazyn "Ładny Dom" na Mały, Ładny Dom, II nagroda, 1999 


_ Konkurs SARP na projekt Multikina w Gdańsku-Wrzeszczu, wyróżnienie, 1999


_ Międzynarodowy Konkurs na siedzibę firmy AGORA w Warszawie (wydawcy GAZETY WYBORCZEJ), wyróżnienie, 1999 (współpraca z Pawlowski ARCHITEKTE Luxemburg)


_ Międzynarodowy Konkurs na rozbudowę biblioteki im. A.Aalto, Sejnajoki, Finlandia, finał, przejście do II etapu, 1998 (współpraca Marcin Piwoński)

_ Konkurs na projekt studyjny zagospodarowania centrum miasta Gniew, I nagroda, 1998


_ZAUFALI NAM

_ Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego


_ ROBYG SA


_ CONSULCO ESTATE Sp. z o.o. SKA


_ M&PR sp. z o.o.


_ Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zabrocki


_ Grupa Inwestycyjna HOSSA SA


_ ZAWISZA Sp. z o.o


_ Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o

.

_ Reprocentrum




_ PROGRES Sp. z o.o.


_ TOMBUD Developer


_ JWK-Invest


_ PH REDA DARIUSZ GUZEK 


_ GRUPA ZARZĄDZĄJCA POMERANIA S.A.


_ POLSKIE PIERZE I PUCH sp. z o.o.


_ HEATHER & KARAN BILIMORIA


_ DAKAR SP. z o.o.


_ BAKUTIL S.A.





_ BELL sp. z o.o.


_ CONCORDE INVESTISSEMENT S.A.


_ ERGOEK sp. z o.o.


_ GCH MANHATTAN


_ GRUNWALD 82 s.c.


_ IDEA /PTK CENTERTEL


_ SYSTEM PLUS Sp. z o.o. ​​​​​​​


_ COCODRILLO

_ PZU S.A.


_ TELEHOUSE sp. z o.o.


_ TuiR WARTA S.A.


_ AF PROFILM sp. z o.o. 


_ HUBER+SUHNER


_ TS BUDOWNICTWO


_ CPC Sp z o.o.


_ HOLLYBROOK HOMES Ltd.